15-16 июля 2017г. в городе Запорожье, проходил открытый Чемпионат Запорожья по волейболу пляжному.

В мужском Чемпионате принимали участие - 31 команда, а в женском Чемпионате - 21 команда, где участвовали и наши криворожские "пляжники" - 1 пара и "пляжницы" - 3 пары.

Результат в мужском Чемпионате криворожан: 

...

8 место - Соколов Сергей / Сысак Артур

Результат в женском Чемпионате:

...

5 место - Бузоверя Елена / Хорольская Таисия 

12 место - Клокова Анна / Павленко Алёна 

13 место - Катыба Анна / Мирошниченко Наталья 

Поздравляем все команды с результатами!!!

 

17.07.2017.г.


На першому етапі Чемпіонату України з пляжного волейболу, який проходив 05-08 травня 2017р. у м. Запоріжжя, перемогли перші номери посіву:

жінки - запоріжанки Давідова/Щіпкова

чоловіки - Денін/Попов, які представляють Хмельницький.

Офіційний пляжний сезон в Україні на початку травня відкривали не так часто. Усе ж таки погода на травневі свята не завжди тепла, але на запорізькому турі небесна канцелярія не підвела. Інколи на піску неможливо було стояти від спеки, але у день фіналів сонце учасників вирішальних матчів пожаліло, тож якихось нарікань на погоду у спортсменів точно не могло бути. За призовий фонд у 30 тисяч гривень у Запоріжжя приїхало позмагатися 30 чоловічих пар і 18 жіночих. Заповнені трибуни Центрального міського пляжу, підтримка етапу від міста і спонсорів, допомога від ФВУ та Мінмолодьспорту, прямі трансляції фіналів на телеканалі XSport, за таку увагу учасники спробували віддячити яскравою боротьбою і у них це вийшло.

У жінок беззаперечними фаворитками важалися тогорічні чемпіонки, місцеві пляжниці Валентина Давідова і Євгенія Щіпкова. У жодному поєдинку з ними навіть натяку на боротьбу від суперниць практично не було. Увесь турнірний шлях запорізький дует пройшов на одному диханні, не програвши жодної партії. У фіналі Давідова/Щіпкова легко розібралися з київською парою Безпалько/Луніна - 2:0 (21:13, 21:15). Наступного тижня дует із Запоріжжя візьме участь у чотиризірковому турнірі серії ФІВБ, який прийматиме Ріо-де-Жанейро. У Давідової/Щипкової високий міжнародний рейтинг, який дозволив забронювати їм місце у основній сітці цих змагань. У матчі за третю сходинку запорізького етапу боротьби між сумською парою Лисенко/Фенько та харківським дуетом Зінченко/Терехович виявилося набагато більше. Тут з'ясування стосунків розтягнулося на три сети, після яких перемога дісталася сумським пляжницям - 2:1 (18:21, 21:18, 15:11).

На відпочинок у жінок часу практично немає. Уже з 19-го по 21-е травня на Харківщині у селі Коропове відбудеться етап Східно-Європейської волейбольної зональної Асоціації, на який окрім 17 українських пар заявилося 8 іноземних. Koropiv Open одночасно буде і етапом чемпіонату України, тому для команд, які розраховують потрапити у фінал чемпіонату України, він надзвичайно важливий.

У чоловіків на першому етапі чемпіонату України з пляжного волейболу лідери посіву Олексій Денін і Сергій Попов, які тепер представляють Хмельницький турнірний шлях виявився таким же простим, як у Давідової/Щіпкової у жіночій частині змагань. Жодного програного сету за турнір, а у фіналі легка перемога над новостворенною парою тогорічного чемпіона України Ярослава Гордєєва і перспективного Євгена Журавля - 2:0 (21:9, 21:17). У бронзовому фіналі рівненсько-запорізька пара Ковальов/Паленко не зустріла опору з боку найтитулованнішого пляжника України Миколи Бабіча і його нового партнера Артема Генова - 2:0 (21:12, 21:16). Наступний етап чоловічого чемпіонату України відбудеться на початку червня у Чернігові.

 

P.S. Усі результати 1-го туру Чемпіонату України-2017, ви можете дивитись на головній сторінці офіційного сайту ФВУ.

 

10.05.2017р.


УРААААА! !! УРААААА! !! УРААААА! !! 

Наши пляжницы и пляжники выиграли крайние игры на сегодняшний день 06 мая 2017г.:

Команда девушек: 

1. Хорольская Таисия;

2. Юферова Дарья.

Команда парней:

1. Ковтун Никита;

2. Головко Владимир.

Наши девчонки крайнюю игру выиграли со 2:1.

Парни же... выиграли игру со счетом 2:0.

Завтра, 07 мая 2017г., с 09:00 утра состоятся игры 2-го дня Чемпионата Украины -2017, по волейболу пляжному. 

Мы желаем нашим девчонкам и парням только ПОБЕДЫ!!!

Будем болеть всем городом за наших ПЛЯЖНИЦ И ПЛЯЖНИКОВ!!!

 

P.S. За результатами данного Чемпионата можно будет следить на главной странице официального сайта ФВУ. 

 

06.05.2017г.


ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!! 

Сегодня, 06 мая 2017г. в городе Запорожье Чемпионат Украины-2017 по пляжному волейболу ОТКРЫТ!!!    

Впервые от нашего города Кривого Рога были заявлены команды:

Команда девушек: 

1. Хорольская Таисия;

2. Юферова Дарья.

Команда парней:

1. Ковтун Никита;

2. Головко Владимир.

Наши девчонки уже провели 2 игровые встречи, из которых 1 игру выиграли со счетом 2:0, а вторую игру проиграли со счетом 0:2.

Тренер и наставник - Стратийчук Олег Николаевич настраивает наших девчонок к третьей игре с Запорожской командой, которая состоится после 17:00. 

Парни же сыграли только 1 игру, пока не удачно, со счетом 0:2, но во 2-й решающей игре с Запорожской командой, которая состоится после 17:00, есть шанс на победу.

Мы желаем нашим девчонкам и парням только ПОБЕДЫ!!!

Будем болеть всем городом за наших ПЛЯЖНИЦ И ПЛЯЖНИКОВ!!!

 

P.S. За результатами данного Чемпионата можно будет следить на главной странице официального сайта ФВУ. 

 

06.05.2017г.


ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!! ВНИМАНИЕ!!! 

Чемпионат Украины-2017 по пляжному волейболу НАЧИНАЕТСЯ!!! 

Традиционно, после завершения волейбола "классического", украинские "пляжники" начинают свой сезон, турнирный путь, за первыми наградами в 2017 году. 

Первыми на площадку, в этом году, выйдут девушки. Первый тур будет проходить в городе Запорожье, 05-08 мая 2017 года. 

В чемпионате Украины по пляжному волейболу, среди девушек, на 1-й тур уже заявлено 18 команд пляжниц со всей Украины. Впервые от нашего города Кривого Рога была заявлена команда девушек: 

1. Хорольская Таисия;

2. Юферова Дарья. 

Тренер и наставник - Стратийчук Олег Николаевич готовил девчонок к этому Чемпионату Украины очень усердно. 

Мы желаем нашим девчонкам успехов в старте и медалей на финише!!! 

Будем болеть всем городом за наших девчонок!!!

P.S. За результатами данного Чемпионата можно будет следить на главной странице официального сайта ФВУ. 

 

04.05.2017г.